search

Huawei Sound Joy Cierny

Kompaktný, pripravený na cestovanie. Zažite zvuk slobody s HUAWEI Sound Joy. Uchopte praktický popruh, vložte ultraprenosný dizajn do batohu alebo cyklistickej klietky a pripravte sa na nové dobrodružstvo v hudbe.Glow FlowRozžiari Vaše obľúbené melódie pomocou viacfarebného krúžku na HUAWEI Sound Joy. Pozrite si úroveň hlasitosti a sledujte výdrž batérie podľa plnosti obruče.Vyrobené zo správnych vecíŠpeciálna tkaná látka
EAN: 6941487241187
MPN: 55028230
Kód: ACHU55028230
Dostupnosť:
Naša cena s DPH:
99,17 €
MnožstvoKompaktný, pripravený na cestovanie

Zažite zvuk slobody s HUAWEI Sound Joy. Uchopte praktický popruh, vložte ultraprenosný dizajn do batohu alebo cyklistickej klietky a pripravte sa na nové dobrodružstvo v hudbe.


Glow Flow

Rozžiari Vaše obľúbené melódie pomocou viacfarebného krúžku na HUAWEI Sound Joy. Pozrite si úroveň hlasitosti a sledujte výdrž batérie podľa plnosti obruče.


Vyrobené zo správnych vecí

Špeciálna tkaná látka obklopujúca HUAWEI Sound Joy ponúka výnimočný, dynamický vzhľad a zaisťuje pohodlnejší dotyk. Poskytuje tiež robustnú a odolnú ochranu pre všetky vaše výlety vonku, a čo je dôležitejšie, umožňuje zvukom rezonovať tak, ako majú byť počuté.

HUAWEI Sound Joy s certifikáciou odolnosti voči vode IP67 odolá takmer akýmkoľvek poveternostným podmienkam, ktoré naň môžete vrhnúť, a zároveň zostane chránený vo vode až do hĺbky 1 metra.


Zvýšte hlasitosť

HUAWEI Sound Joy je vybavený hlasným 79 dBA, Devialet 2-pásmovým reproduktorovým systémom a technológiou Devialet SAM® na zosúladenie signálu a akustického výstupného tlaku. Výkonné basy plnofrekvenčného reproduktora a výšky spevu výškového reproduktora zaplnia každý kút párty.


Prehrávajte si dlhé piesne

Udržujte hudbu v chode bez ohľadu na to, ako ďaleko cestujete, s nepretržitým 26 hodinovým prehrávaním cez Bluetooth na jedno nabitie veľkej 8 800 mAh batérie.


Premiestňujete sa rýchlo, nabíjajte rýchlejšie

40 W superrýchle nabíjanie vám umožní nabiť sa za behu, na celú hodinu prehrávania z krátkeho 10-minútového nabíjania.


Stereo zvuk po zatrasení

Nechajte dvoch stať sa jedným. Jednoduchým zatrasením HUAWEI Sound Joy pre automatické spárovanie, a dosiahnutie stereo zvuku pre pohlcujúcejší hudobný zážitok.


Prenos jedným dotykom

Urobte z prepínania hudby hračku dotykom telefónu na HUAWEI Sound Joy, aby ste okamžite preniesli svoju skladbu bez jediného tempa.


Automatické zisťovanie

Vychutnajte si takmer okamžité pripojenie k vašim zariadeniam prostredníctvom funkcie automatického zisťovania. Stačí priniesť telefón, tablet alebo notebook do blízkosti HUAWEI Sound Joy a klepnutím na vyskakovacie okno na zariadení sa pripojiť. Získajte väčší a lepší zvuk pri telefonovaní, hraní hier alebo pri pozeraní filmu.


Ovládanie HUAWEI hodinkami

Zapojte do akcie aj svoje HUAWEI Watch. Po spárovaní môžete ovládať hlasitosť a preskakovať skladby rovnako jednoducho ako zdvihnutím zápästia.


Podložka hlasového asistenta

Stlačením tlačidla hlasového asistenta aktivujete inteligentného hlasového asistenta vášho telefónu pre poznámky, pripomienky, informácie a ďalšie informácie.


Technická špecifikácia:

Farba: čierna

Typ: prenosný reproduktor

Procesor: BES2600

Rozmery: 73mm x 73mm x 202mm

Hmotnosť: 680g

Svetelná indikácia: Potvrdenie zapnutia/vypnutia zariadenia, indikácia napájania, možnosť voľby svietenia/blikania/vypnutia,

Stereo/Mono: Mono

Stereo párovanie: možnosť spárovať s ďalším reproduktorom pre vytvorenie stereo efektu

Výkon: 1x20W (hlavný reproduktor) + 1x10W (tweeter)

Frekvenčný rozsah: 70Hz-20KHz

Zvukový rozsah: Devialet sound

Playback: 26 hodín

Konektivita: BT5.2, USB, OneHop Audio Sharing

Mikrofón: 3x (v prípade horizontálneho položenia sa automaticky prepne na 2 mikrofóny)

Software: Lite OS

Kompatibilita: Android 5.1/iOS9.0 a novší


Tlačidlá:

Power key

Voice key

Play/Pause key

Bluetooth key

Stereo key

Volume +/-


Obsah balenia: 1x HUAWEI Sound Joy reproduktor, 1x USB-A to USB-C kábel, 1x stručná užívateľská príručka

ACHU55028230
Product added to wishlist