search

ASUS TUF GAMING H3 RED

Herné slúchadlá TUF Gaming H3 pre PC, PS4, Xbox One a Nintendo Switch, vybavené priestorovým zvukom 7.1, hlbokými basmi, ľahkým dizajnom a pohodlnými náušníkmi- 50 mm meniče ASUS Essence a exkluzívna technológia vzduchotesnej komory dodávajú pohlcujúcu zvukový zážitok- Virtuálny priestorový zvuk 7.1 podporovaný programom Windows Sonic- Tvrdá čelenka a strmeň z nerezovej ocele poskytujú zlepšenú stabilitu a trvanlivosť- Ľahká konštrukcia zabezpečuje pohodlie behom hrania- Podpora naprieč platformami pre PC, Mac, PS4, Nintendo Switch, Xbox One a mobilné telef
EAN: 4718017391023
MPN: 90YH02AR-B1UA00
Kód: ACAS-90YH02AR-B1UA00
Dostupnosť:
Naša cena s DPH:
41,67 €
Množstvo

Herné slúchadlá TUF Gaming H3 pre PC, PS4, Xbox One a Nintendo Switch, vybavené priestorovým zvukom 7.1, hlbokými basmi, ľahkým dizajnom a pohodlnými náušníkmi

- 50 mm meniče ASUS Essence a exkluzívna technológia vzduchotesnej komory dodávajú pohlcujúcu zvukový zážitok
- Virtuálny priestorový zvuk 7.1 podporovaný programom Windows Sonic
- Tvrdá čelenka a strmeň z nerezovej ocele poskytujú zlepšenú stabilitu a trvanlivosť
- Ľahká konštrukcia zabezpečuje pohodlie behom hrania
- Podpora naprieč platformami pre PC, Mac, PS4, Nintendo Switch, Xbox One a mobilné telefóny
- Analogový mikrofón zabezpečuje jasnú komunikáciu v hre

Ľahká a pevná konštrukcia
Nový headset TUF Gaming H3 je navrhnutý tak, aby hráčom, ktorí hrajú alebo streamujú dlhšiu dobu, poskytol neuveriteľný komfort aj odolnosť. Slúchadlá TUF Gaming H3 s ľahkou konštrukciou, rýchlo sa ochladzujúcim náušníkom, čelenkou z nerezovej ocele, 50 mm meničmi ASUS Essence a dizajnom vzduchotesnej komory vylepšujú zvukový zážitok v hre s úžasne bohatým a pohlcujúcim zvukom.

Neuveriteľne hlboké basy & krištáľovo čisté detaily
Predstavujú exkluzívnu vzduchotesnú komoru a meniče ASUS Essence

7.1 Virtuálny priestorový zvuk
Technológia Virtuálneho priestorového zvuku 7.1* poskytuje vylepšenú úroveň presnosti zvuku a poskytuje tak istú konkurenčnú výhodu.

Ľahká pohodlná konštrukcia
Ľahká konštrukcia headsetu TUF Gaming H3, ktorá váži len 294 gramov, je navrhnutá tak, aby vás behom dlhých herných akcií nijako nezaťažovala svojou váhou.

Náušníky ASUS s rýchlym odvodom tepla
Slúchadlá TUF Gaming H3 používajú náušníky ASUS s rýchlym odvodom tepla, ktoré sa skladajú zo 100% proteínovej kože a rýchlo sa ochladzujúcej pamäťovej peny, aby poskytovali maximálne pohodlie.
1. 100% proteínová koža
2. Pamäťová pena s rýchlym odvodom tepla

Dlhá životnosť
Čelenka z nerezovej ocele
Aby dokázal zvládnuť aj náročné herné vravy, je headset TUF Gaming H3 vybavený čelenkou z nerezovej ocele. Pre lepšie pohodlie je čelenka navrhnutá tak, aby poskytovala o 20% menšiu upínaciu silu než iné headsety.

Zreteľná jasná komunikácia
Headset TUF Gaming H3 obsahuje jednosmerný teleskopický mikrofón, vyladený špeciálne pre čistú hlasovú komunikáciu a certifikovaný poprednými komunikačnými aplikáciami. Intuitívne ovládacie tlačidlá na náušníku vám umožnia okamžite ovládať hlasitosť alebo stlmiť mikrofón.

Plná kompatibilita s PC, Mac, PlayStation 4 a Nintendo Switch
S TUF Gaming H3 nepotrebujete ďalšie slúchadlá pre herné konzoly, keďže tento headset poskytuje plnou podporu naprieč platformami, vrátane PC, MAC, PS4, Nintendo Switch, mobilného telefónu a Xbox One.

Konektor: 3,5 mm (1/8 ") Audio / mic combo
Platforma: PC, MAC, Mobilné zariadenia, PlayStation® 4, Xbox 360 ®, Nintendo Switch
Mikrofón: Jednosmerný
Impedancia: 32 Ohm
Frekvenčný odozva: 20 ~ 20000 Hz
Kábel: Kábel headsetu 1,3 m + kábel splitteru 1,3 m
Hmotnosť: 294 g
ACAS-90YH02AR-B1UA00
Product added to wishlist