search

Star Wars: Squadrons hra PS4 EA

Vládnite umeniu leteckých súbojov v autentickej hre Star Wars ™: Squadrons. Pripravte sa na adrenalínové súboje viacerých hráčov z pohľadu prvej osoby po boku svojej letky. Piloti, ktorí narukujú, zasadnú do kokpitov stíhačiek Nové republiky a Impéria a zapoja sa do strategických vesmírnych bitiek 5 proti 5. Upravte si stíhačku a prispôsobte zloženie svojej letky pre najrôznejšie herné štýly a rozdrvte protivníka. Piloti triumfujú ako tím a plnia taktické úlohy na známych i doteraz nevidených bojiskách, vrátane plynového obra Yavin Prime a roztriešteného Galitanu. Sadnite do stíhačiek ako X-w...
EAN: 5030940123465
MPN: 45016260
Kód: 45016260
Dostupnosť:
Naša cena s DPH:
18,90 €
Množstvo

Vládnite umeniu leteckých súbojov v autentickej hre Star Wars ™: Squadrons. Pripravte sa na adrenalínové súboje viacerých hráčov z pohľadu prvej osoby po boku svojej letky. Piloti, ktorí narukujú, zasadnú do kokpitov stíhačiek Nové republiky a Impéria a zapoja sa do strategických vesmírnych bitiek 5 proti 5. Upravte si stíhačku a prispôsobte zloženie svojej letky pre najrôznejšie herné štýly a rozdrvte protivníka. Piloti triumfujú ako tím a plnia taktické úlohy na známych i doteraz nevidených bojiskách, vrátane plynového obra Yavin Prime a roztriešteného Galitanu.

Sadnite do stíhačiek ako X-wing a TIE fighter. Upravte si výzbroj a vzhľadové doplnky, a zatiaľ čo sa budete z kokpitu kochať okolím, podľa potreby uvádzajte energiu medzi zbraňami, štíty a motory. Okrem toho budú mať hráči možnosť zahrať si celú hru vo virtuálnej realite na PSVR a PC!

Zistite, čo znamená byť pilotom, v strhujúcom príbehu pre jedného hráča zo sveta Star Wars, ktorý sa odohráva po udalostiach z filmu Návrat Jediho. Do boja o osud galaxie, na ktorý sa budete pozerať striedavo z dvoch rôznych perspektív, vysielajú obe frakcie kultový i nové vodcu. Nová republika bojuje za slobodu. Impérium vyžaduje poriadok. Potrebujeme, aby ste sa pripojili k výkvetu galaxie.
CHARAKTERISTIKA
Všetky letky na svoje stanovištia- Pred odletom na meniace sa bojisko po celej galaxii vymyslite so svojou letkou v inštruktážne miestnosti vhodnú stratégiu. Stretnite sa v intenzívnych bitkách 5 proti 5 v režime viacerých hráčov, alebo sa spojte so svojou letkou a vychýľte jazýček na váhach v monumentálnych bitkách celých flotíl. Spoločne tvoríte výkvet galaxie.
Osvojte si pilotovanie legendárnych stíhačiek - Sadnite do kokpitov rôznych tried stíhačiek z výzbroje Novej republiky i Impéria, vrátane živého A-wingu a devastujúceho TIE bombardéra. Upravte si loď, podľa potreby prevádzajú energiu medzi jej systémami a protivníkov zničte v strategických vesmírnych súbojoch.
Prežite svoj sen pilota zeStar Wars - Kokpit je vaším domovom. Využite jeho riadiace panely vo svoj prospech a naplno si vychutnajte intenzitu boja z pohľadu prvej osoby - ostatne od nebezpečného vesmíru Vás delí len tenký trup lode z kovu a skla. Vydajte sa do vzduchu vo strhujúcich režimoch pre viac hráčov a v jedinečnom príbehu pre jedného hráča zo sveta Star Wars, ktorý pojednáva o operácii ku koncu Galaktickej občianskej vojny. Vďaka možnosti zahrať si celé Star Wars: Squadrons vo VR usadnite na sedadlo pilota a nechajte sa naplno vtiahnuť do hry.
Misia je jasná - Star Wars: Squadrons ponúka od prvého dňa úplne sebestačný zážitok, v ktorom odmeny získavate hraním. Stúpajte po rebríčku a za jasne daný postup si odomknite nové komponenty ako zbrane, trupy, motory, štíty a kozmetické predmety, ktoré sa postarajú o neustále svieži hrateľnosť.

45016260
Product added to wishlist