• -7%
search

KÁVOVAR NA FILTROVANÚ KÁVU – PREKVAPKÁVANÁ SMEG 50´S RETRO STYLE, ČIERNY

Čierny kávovar na filtrovanú kávu – prekvapkávanú, v hravom dizajne 50. rokov. Pripravíte v ňom 1 až 10 šálok lahodného nápoja v štýle Americano, s možnosťou naprogramovať automatický štart. Zvukový signál po dokončení prekvapkávania môže slúžiť ako budenie. Funkcia prihrievania 40 minút. Telo nerez oceľ a prefarbený plast, 1,4l nádržka na vodu. Užívateľsky príjemný ovládací panel, digitálne hodiny, podporujúce 24 h aj AM/PM formát.
EAN: 8017709280512
MPN: DCF02BLEU
Kód: DCF02BLEU
Dostupnosť: Posledné kusy v sklade
Naša cena s DPH:
165,83 €
154,22 € Zľava 7%
Množstvo

Informácie o produkte

Kávovar na filtrovanú kávu – prekvapkávanú Smeg 50´s Retro Style, čierny – príjemné prebúdzanie s vôňou čerstvej kávy

Kávovar Smeg 50´s Retro Style

Kávovar na prekvapkávanú kávu vám vďaka precíznemu prevedeniu, svojej absolútnej spoľahlivosti, množstvu príjemných funkcií a v neposlednom rade aj pre tento typ prístroja netradičnému dizajnu v hravom štýle 50. rokov, dokáže spríjemniť každú chvíľku, ktorú s ním strávite. Vôňa čerstvej prekvapkávanej kávy vás vďaka programátoru so zvukovým signálom môže prebúdzať do každého nového dňa.

Non-drip systém zaručuje, že po vypnutí kávovaru nedôjde k nechcenému prekvapkávaniu, takže si môžete byť istý, že ani jediná kvapka vášho nápoja nevyjde nazmar. V sklenenej prekvapkávacej kanvici môžete svoj obľúbený nápoj udržať horúci až 40 minút a to vďaka funkcii keep warm – prihrievanie, nemôže sa teda stať, že vám káva vychladne skôr, než ju stihnete ochutnať. Súčasťou prístroja na filtrovanú kávu je nerezový filter, používať ale môžete aj papierové filtre, veľkosť 4. Smeg 50´s Retro Style kávovar na filtrovanú kávu má intuitívny ovládací panel, umožňujúci okrem iného nastaviť intenzitu arómy pripravovanej kávy, dobu prihrievania, počet pripravovaných šálok od 1 do 4, automatický štart a tiež možnosť vypnuť zvukový signál, oznamujúci dokončenie procesu prekvapkávaniaSkrátka okrem toho, že kávovar Smeg bude trvalou ozdobou vašej kuchyne, vám a vašim hosťou poslúži až do roztrhania tela. Skrátka ako SMEG. Pre všetkých, ktorí milujú pekné veci a majú svoj štýl.

WEB_DCF02BLAU_9.jpg.jpg?0.7123699777781873

13 + 1 plus pre kávovar na prekvapkávanú kávu Smeg 50´s Retro Style

 • Kompaktný výnimočný dizajn 
 • Jednoduchý ovládací panel s podsvietenými tlačidlami
 • Kapacita 10 šálok, ľahko prístupný zásobnik na vodu 1,4 l
 • Sklenená kanvica 1,25 l  s viečkom a držadlom
 • Ochrana proti nechcenému kvapkaniu – non drip systém
 • Nerezový filter v plastovej kostre súčasťou balenia, vhodný do umývačkya riadu
 • Kompatibilný aj s papierovými filtrami veľkosť 4
 • Funkcia automatický štart
 • Funkcia prihrievania (keep warm) po dobu 40 minút
 • Funkcia na prekvapkávanie menšieho množstva kávy (1- 4 šálky)
 • Digitálne hodiny v čelnom paneli, podporujúce formát 24 h aj AM/PM
 • Odmerka, vhodná do umývačky riadu, súčasťou balenia
 • Protišmyková ochrana pochrómovanej základne
 • Funkcia nastavenia vlastných preferencií:

* 3 stupne tvrdosti vody

* možnosť vypnuť zvukový signál


Nezameniteľný dotyk Smeg – poteší oko, pohladí dušu

Kávovary na prekvapkávanú kávu SMEG 50´s Retro Style sú k dispozícií v 6 farbách: v pastelovo modrej, zelenej, krémovej, čiernej, červenej, bielej a tiež v obľúbenom prevedení brúsená nerez oceľ. 


SMEG– jedinečnosť tkvie v detaile

Small but with a strong personality – síce malé, ale veľmi osobité. Tak by sa dali stručne charakterizovať malé domáce spotrebiče, idúce na retro vlne 50. rokov. Ich kompaktný vzhľad, premyslený do poslednej skrutky, upúta na prvý pohľad všetkých ctiteľov kvalitného dizajnu. Zmení atmosféru každej miestnosti, do ktorej ich umiestníte, na hravo farebnú, plnú oblých línií, čistých, ale zároveň zmyselných kriviek a hrejivých spomienok. Tieto oblé kompaktné prístroje sú určené nielen pre všetkých, ktorí ako šéfkuchári kraľujú svojej kuchyni, ale aj pre tých, čo chcú napríklad len občas použiť skutočne krásne a pritom vysoko fuknčné zariadenie s excelentným výkonom po všetkých stránkach.


Vitajte vo svete SMEG

Generáciami overené know how, kreativita, štýl, vášeň pre dizajn a hrdosť na vlastnú krajinu sú základnými stavebnými kameňmi, na ktorých stojí filozofia firmy SMEG. Len tak sa mohlo podariť, že pôvodne malý lokálny podnik, po viac ako 70 rokoch poctivej práce, je dnes úspešnou medzinárodnou firmou s dcérskymi spoločnosťami a zaistenou distribúciou na všetkých 5 kontinentoch. Manažment pochádza stále z tej istej rodiny, ktorej predstaviteľ v povojnových rokoch minulého storočia zahájil podnikanie v odbore metalurgia a smaltovanie v mestečku Guastalla v provincii Emilia. Napokon názov firmy odkazuje na túto skutočnosť, je totiž akronymom slov Smalterie Metallurgiche Emiliane Guastalla. Viac než 70 rokov spotrebiče Smeg okúzľujú spotrebiteľov po celom svete svojím triezvo elegantným štýlom, s dôrazom na modernú inovatívnu technológiu a v neposlednom rade dizajnom s prepracovaným detailom, ktorý je výsledkom spolupráce so svetoznámymi architektmi a dizajnérmi.


SMEG Módní elektro ikonaMódna elektro ikona

V roku 2012 sa SMEG rozhodol etablovať aj na trhu malých domácich spotrebičov. Spoločnosť tak oslovila dvojicu z milánskeho štúdia deepdesign®, Matteo Bazzicalupa a Raffaellu Mangiarotti. Výsledok na seba nechal 2 roky čakať, ale stál za to. Kolekcia malých domácich spotrebičov od doby svojho uvedenia na trh v roku 2014 zbiera jednu cenu za druhou. Tvarovo vychádzajú z roztomilého vintage dizajnu 50. rokov, podobne ako veľmi úspešné chladničky, ale pritom majú svoj vlastný, hravo elegantný štýl. V roku 2017 na úspešnú retro radu nadviazala aj farbami hýriaca kolekcia Sicily is my love, na ktorej farebnom prevedení sa podpísalo excelentné návrhárske duo Dolce & Gabbana.

 

 

 

DCF01DGEU_L02.jpg?0.6314211860155376

 Technická špecifikácia

 

Kávovar Smeg 50´s Retro Style

 

 • Príkon: 1050 W
 • Napätie: 220-240 V
 • Frekvencia: 50/60 Hz
 • Hmotnosť: 3,4 kg
 • Telo: práškovaná nerez oceľ a farbený plast
 • Základňa: plast v úprave leštený chróm
 • Kanvica: sklo, plastové viečko a rukoväť
 • Páčka na nastavenie času: zinková zliatina
 • Držiak filtra: plast
 • Filter: nerez oceľ v plastovej kostre
 • Rozmery v x š x h: 361 x 245 x 256 mm
 • Dĺžka prívodného kábla: 1 m

Pre pohodové raňajkové rána si v rovnakej farbe ako kávovar na prekvapkávanú kávu môžete v Potten & Pannen-Staněk zaobstarať ešte Smeg odšťavovač – lis na citrusy, rýchlovarnú kanvicu a toustovač na alebo 4 toasty.

Chcete mať ešte lahodnejšiu kávu a tiež predĺžiť svojmu novému prístroju život? Pozrite sa na filtračné systémy Brita, ktoré znižujú tvrdosť vody, tým zamedzujú usadzovaniu vodného kameňa a tiež zlepšujú jej chuť.

SMEG
DCF02BLEU
Product added to wishlist