search

RED FIGHTER K2, Klávesnica CZ/SK, herná, podsvietená typ drôtová (USB), čierna, výmenná područka, stojane na mobil

EAN: 8590274555310
MPN: YCRDUG02BU00
Kód: ACRFYCRDUG02BU00
Dostupnosť:
Naša cena s DPH:
20,71 €
Množstvo

Multimediálna herná klávesnica Red Fighter K2 s CZ/SK rozložením kláves
Skvelá herná klávesnica Red Fighter K2 s celoplošným podsvietením má oceľovú základňu a gumové nožičky, takže skvele drží na stole. Klávesnica má CZ/SK rozloženie kláves a hráčom prináša simuláciu mechanického stlčenia kláves. Ergonomická výmenná područka zápästia účinne zamedzuje únave ľavej ruky.

Kovová základňa
Klávesnica je kovovo vystužená pre dosiahnutie maximálnej stability. Povrch základne klávesnice je efektne tvorený brúseným kovom. Na spodnej strane klávesnice sú umiestnené protišmykové podložky, ktoré garantujú stabilitu klávesnice aj behom tých najzúrivejších bitiek. Klávesnica má dve úrovne nastaviteľného stojanu, takže si môžete nastaviť výšku v súlade s Vašimi potrebami.

Multimediálne klávesy
Pre ľahkú manipuláciu máte k dispozícii 12 multimediálnych funkčných kláves. Vďaka tomu môžete pohodlne prechádzať webové stránky, prehrávať si obľúbenú muziku alebo sledovať filmy.

Výmenná područka
V ľavej časti klávesnice sa nachádza výmenná područka zápästia. Tá zaistí pohodlie dlane a paže aj pri dlhých hodinách hrania. Ak Vám nevyhovuje jej agresívnejšie červené prevedenie, je súčasťou balenia taktiež područka čierna.

Skvelé podsvietenie
Klávesnica umožňuje hráčom zvoliť si z 9 módov podsvietenia, u ktorých môžete regulovať intenzitu podsveitenia v štyroch úrovniach.
1. meniace sa podsvietenie prednastavených farebných kombinácií
2. pulzujúce podsvietenie prednastavených farebných kombinácií
3. meniace sa podsvietenie prednastavených farebných kombinácií
4. stále podsvietenie jedneh farby (výber zo siedmich farieb - fialová, žltá, biela, tmavo modrá, zelená, svetlo modrá, červená)
5. meniace sa pulzujúce podsvietenie siedmich farieb
6. meniace sa blikajúce podsvietenie siedmich farieb
7. meniace sa blikajúce podsvietenie troch farieb (zelená, červená, modrá)
8. stále podsvietenie jednej farby (výber z troch faríeb)
9. červeno-modré stále podsvietenie

Anti-ghosting
Nebojte sa zadávať príkazy v hre obidvomi rukami, klávesnica disponuje funkciou anti-ghosting pre 26 kláves. Buďte rýchli a presní vo všetkych vašich hrách. Zámok klávesy WIN zaručí, že Vaša hra nebude prerušená v dôsledku nechceného stlačenia tejto klávesy.

Stojan na mobil/tablet
Vďaka super stojanu na mobil či tablet môžete zostat neustále na príjme aj behom hry. Jedným pohľadom tak môžete zistiť, či Vám niekto volá alebo posiela sms.

Pozlatený konektor
Pozlatený USB konektor je odolný proti rušeniu a zaručuje stabilný prenos dát. Spolu s vysoko odolným opleteným káblom prináša stabilný výkon a dlhšiu životnosť.

Plávajúci design kláves
Plávajúci design kláves umožňuje veľmi jednoduché čistenie. Prach a iné nečistoty môžete ľahko vytrepať, bez toho aby zostali v medzerách ako u ostatných bežných klávesníc.

Špecifikácia
Počet kláves: 105
Sila stlačenia kláves: 52 +/- 5 g
Rozmery: 490 x 260 x 40.5 mm
Váha: 1365 +/- 5 g
Pripájací kábel: 175cm, opletaný
Pripojenie: USB

Balenie obsahuje
1 x hernú klávesnicu K2
1 x červenou područku
1 x čiernu područku
1 x užívateľskou príručku

Najvhodnejšia pre herný žáner: FPS, MMORPG, RPG, MOBA, RTS
RED FIGHTER
ACRFYCRDUG02BU00
Product added to wishlist