search

Samsung Tablet Galaxy Tab S7 FE, 12.4" T736 5G, čierna

EAN: 8806092262034
MPN: SM-T736BZKAEUE
Kód: SKSASMT736BZKAEUE
dostupnost: Vypredané
Naša cena s DPH:
553,04 €
Samsung Galaxy TAB S7 FE 5G čierny
Tablet od firmy Samsung poskytne veľkorysý displej s veľkosťou 12,4 ". Vďaka svojej veľkosti je tablet perfektný na písanie, grafické práce či sledovanie filmov. Pamäť RAM s veľkosťou 4 GB zaručí plynulý chod tabletu bez zasekávania aj pri vyššom vyťažení. Na všetok obsah a aplikácie poslúži 64 GB priestoru vo vnútornej pamäti. Kapacita je príhodná pre širokú škálu používateľov, zmestí sa do nej rad aplikácií aj súborov. Tablet Samsung Galaxy TAB S7 FE 5G čierny ovláda systém Android 11. Je prispôsobený na Nano SIM kartu.

Kľúčové znaky tabletu Samsung Galaxy TAB S7 FE 5G čierny
TFT displej tabletu s uhlopriečkou 12,4 "
RAM s veľkosťou 4 GB
Vnútorné úložisko s kapacitou 64 GB
Tablet Samsung je poháňaný systémom Android 11
Zadný fotoaparát disponuje rozlíšením 8 Mpx
Predný fotoaparát má rozlíšenie 5 Mpx
Samsung Galaxy TAB S7 FE 5G čierny sa pripojí cez rozhranie USB-C
Možnosť zapojenia karty Nano SIM
Prípadne je možné úložisko tabletu rozšíriť pomocou pamäťovej karty MicroSD
Fotoaparát tabletu Samsung Galaxy TAB S7 FE 5G čierny
K internetu sa s tabletom Samsung pripojíte cez WiFi. S ostatnými zariadeniami komunikuje klasickým Bluetooth signálom. Ochudobnení nebudete ani o výhody, ktoré predstavuje príjem signálu GPS. Tablet Samsung Galaxy TAB S7 FE 5G čierny vyhotoví snímky hlavným fotoaparátom s rozlíšením 8 Mpx. Predná šošovka na videohovory či selfie má 5 Mpx.

Konektory a výbava tabletu Samsung Galaxy TAB S7 FE 5G čierny
Najdôležitejší a najpoužívanejší je konektor, ktorým sa pripojíte k PC či k nabíjačke. V tablete Samsung Galaxy TAB S7 FE 5G čierny na to slúži maximálne rýchly USB-C konektor. Keď vám nebude stačiť interná pamäť, využijete slot na pamäťovú kartu MicroSD s maximálnou kapacitou 1024 GB. Čo najviac využiť potenciál aplikácií umožňujú senzory, model Samsung má vo výbave digitálny kompas, gyroskop a svetelný senzor.
SKSASMT736BZKAEUE
Product added to wishlist