search

Samsung Galaxy Watch 4 (40mm), strieborné

Hodinky, ktoré vás poznajú najlepšie Sledujte pokroky na vašej fitness ceste pomocou našich prvých inteligentných hodiniek, ktoré vedia zmerať zloženie tela. Zistite svoje percento telesného tuku, kostrového svalstva, obsah vody v tele a ďalšie. Senzor Samsung BioActive spolu s našim najrýchlejším čipom prinášajú doteraz najväčšiu inováciu Galaxy Watch.Nový senzor Samsung BioActive Sensor zachytáva zloženie vášho tela v reálnom čase a informuje vás o tom, ako zvládate svoje ciele v oblasti zdravia.Meranie BIA za 15 sekúnd iba pomocou dvoch prstov kedykoľvek
EAN:
MPN: SM-R860NZSAEUE
Kód: SKSASMR860NZSAEUE
Dostupnosť: Vypredané
Naša cena s DPH:
219,32 €
Hodinky, ktoré vás poznajú najlepšie

Sledujte pokroky na vašej fitness ceste pomocou našich prvých inteligentných hodiniek, ktoré vedia zmerať zloženie tela. Zistite svoje percento telesného tuku, kostrového svalstva, obsah vody v tele a ďalšie. Senzor Samsung BioActive spolu s našim najrýchlejším čipom prinášajú doteraz najväčšiu inováciu Galaxy Watch.

Nový senzor Samsung BioActive Sensor zachytáva zloženie vášho tela v reálnom čase a informuje vás o tom, ako zvládate svoje ciele v oblasti zdravia.

Meranie BIA za 15 sekúnd iba pomocou dvoch prstov kedykoľvek a kdekoľvek.

Merajte svoje kroky a súperte s kamarátmi vo skvelých súťažiach v reálnom čase. S každou výzvou môžete získať body a odznaky pre väčšiu motiváciu a lepšiu zábavu pri cvičení, zatiaľ čo zostávate v spojení so svojimi priateľmi.

Sledujte svoje fitness aktivity a výsledky na smart hodinkách a telefóne. Merajte svoje kroky, majte prehľad o kalóriách a získajte presné dáta pomocou GPS. Galaxy Watch4 detekuje fyzickú aktivitu, sleduje vaše návyky a podporuje viac ako 90 druhov športu pre presnejší záznam vášho tréningu.

Senzor Samsung BioActive, ktorý meria EKG a krvný tlak v reálnom čase. Po prvotnej kalibrácii senzory rýchlo skontrolujú váš krvný tlak. Môžete tiež skontrolovať abnormálnu srdcovú frekvenciu a rytmus pomocou EKG a odoslať dáta priamo do telefónu, aby ste ich mohli ľahko zdieľať.

Ukazovateľ spánku detekuje a holisticky analyzuje vaše spánkové fázy. Vylepšené možnosti merania vám tiež umožňujú kontrolovať hladinu kyslíka v krvi a vzorce chrápania. Navyše získate pokročilé poznatky od Národnej nadácie spánku pre lepšiu kvalitu a dĺžku nočného odpočinku.

Smart hodinky Galaxy Watch4 sa vyznačujú jednoduchým dizajnom so štíhlym kovovým orámovaním Armor Aluminium. Ponúkajú špičkový vzhľad a funkčnosť pre vaše tréningy a každodenné úlohy.

Ako prvé inteligentné hodinky od spoločnosti Samsung, ktoré majú operačný systém Wear OS, Galaxy Watch4 ponúkajú instantný prístup k vašim obľúbeným aplikáciám priamo na vašom zápästí. Získate bohatý výber aplikácií, od hudby až po akúkoľvek aplikáciu z rozsiahlej knižnice zdravia a fitness.Popis produktu:

OS: Wear OS Powered by Samsung

Procesor: 1.18GHz Dual-Core, 64bit

Displej: 1.2" (30.4 mm) (rozlišenie: 396 × 396), Super AMOLED

Pamäť: 1.5 GB RAM + 16 GB

Pripojiteľnosť:Bluetooth, Wi-Fi, NFC

Konektivita: GPS, Glonass, Beidou, Galileo, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n 2.4 + 5 GHz, NFC, BT 5.0,

Senzory: Akcelerometer, barometer, gyroskop, geomagnetický senzor, svetelný senzor, optický snímač srdcového tepu, elektrický snímač srdca, snímač bioelektrickej impedančnej analýzy,

Batéria: 247 mAh (až 40 hod.)

Audio a video: MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, AMR, AWB

Rozmery: 40,4 × 39,3 × 9,8 mm

Váha: 25,9g


Materiál: púzdro - Hliník, remienok - plast

Ochranné sklo: Corning® Gorilla® Glass DX+ (2.5D Front + 3D Back Glass)

Ovládanie: 2 tlačidlá, digitálna luneta

Remienok: min.obvod zápästia 13cm a max.obvod zápästia 19cm

Vodotesnosť a odolnosť: vodotesnosť: 50m (5 ATM), stupeň krytia: IP68, štandad odolnosti: MIL-STD 810G
SKSASMR860NZSAEUE
Product added to wishlist