search

Huawei Watch GT2 Pro Cierny

Spojenie zafírového ochranného skla odolného voči opotrebeniu s rámom z titánu pre ľahký a pevný dizajn vytvára dokonalý užívateľský zážitok. Zadná keramická časť je pohodlná pre každodenné nosenie a umožňuje použitie bezdrôtového nabíjania s podporou technológie Qi. HUAWEI GT 2 Pro so sofistikovaným remeselným spracovaním dokonale ladí s výbornými užívateľskými funkciami a najnovšími technológiami. Lyžovanie a snowboarding Hodinky poskytujú meranie komplexných dát ako srdcová tepová frekvencia, priemerná rýchlosť, druh zjazdovky, dráha a vzdialenosť pre beh na lyžiach, klasické lyžov...
EAN: 6972453166494
MPN: 55025791
Kód: WRHU55025791
Dostupnosť:
Naša cena s DPH:
132,50 €
Množstvo
Spojenie zafírového ochranného skla odolného voči opotrebeniu s rámom z titánu pre ľahký a pevný dizajn vytvára dokonalý užívateľský zážitok.
Zadná keramická časť je pohodlná pre každodenné nosenie a umožňuje použitie bezdrôtového nabíjania s podporou technológie Qi.
HUAWEI GT 2 Pro so sofistikovaným remeselným spracovaním dokonale ladí s výbornými užívateľskými funkciami a najnovšími technológiami.

Lyžovanie a snowboarding
Hodinky poskytujú meranie komplexných dát ako srdcová tepová frekvencia, priemerná rýchlosť, druh zjazdovky, dráha a vzdialenosť pre beh na lyžiach, klasické lyžovanie a snowboarding.
Okrem toho môžete tiež prijímať aj hlasové upozornenia, pokiaľ niektoré dáta prekročia normálnu nastavenú rýchlosť.

Golf
Nový golfový režim je schopný inteligentne analyzovať pozíciu odpalu a poskytnúť vám tipy pre zlepšenie rýchlosti a frekvencie odpalu

Viac ako 100 cvičebných režimov
Smart hodinky podporujú presné sledovanie dát pre viac ako 100 režimov. 17 profesionálnych režimov a 85 vlastných režimov pomáha vyhodnocovať a vylepšovať všetok pohyb, ktorý vykonávate.
Okrem týchto režimov existuje ešte ďalších 10 bežeckých režimov obsahujúcich hlasový sprievod, ktorý poskytuje ďalšie návrhy na prípadné vylepšenie tréninguŠPORT
Ak začnete bežným cvičením, hodinky automaticky rozpoznávajú pohybovú aktivitu

VO2Max
VO2Max je maximálna rýchlosť spotreby kyslíku počas cvičenia. Spotreba VO2Max odráža kardiovaskulárnu kondíciu a vytrvalostnú kapacitu pri vykonávanej aktivite.

Aeróbny/Anaeróbny tréningový efekt
Vďaka HUAWEI Watch GT2 Pro viete, či svoj tréning vediete na aeróbnej alebo anaeróbnej úrovni.
Dlhšie aeróbne tréningy môžu zlepšiť celkovú úroveň kondície, zatiaľ čo anaeróbne cvičenia pomôžu posilniť anaeróbne kondičné schopnosti.

Čas na obnovu
Hodinky vyhodnotia čas potrebný pre úplné zotavenie sa z tréningu. Pomôže vám zvýšiť efektivitu cvičenia bez toho, aby bolo vaše telo vystavené zbytočnej námahe.

Intenzita tréningu
Hodinky zhromažďujú údaje o týždennej intenzite tréningov a na základe týchto informácií vypočítavajú odporúčané tréningové zaťaženie

Trasa späť
Funkcia trasa späť zaznamenáva vašu cestovnú trasu a používa GPS pre presnejšie označovanie polohy. Keď je signál GPS príliš slabý, vysiela výstrahy. Za týchto okolností môžete tak stále používať zaznamenávanie cestovej trasy ku kontrole v reálnom čase a nájsť tak jednoduchšie cestu späť k cieľu.

Náhle zmeny počasia
Prudká zmena tlaku vzduchu vždy prichádza s nepriaznivým počasím. Vstavaný výškový barometer rozpoznáva zmenu tlaku vzduchu v reálnom čase a včas poskytne výstrahu o zmene. Vďaka tejto funkcii budete vždy pripravení na akékoľvek dobrodružstvo.


ZDRAVIE
vylepšené LED diódy a prémiové materiály spolupracujú s inteligentným algoritmom AI, ktorý účinne znižuje spotrebu energie pri presnom meraní SpO2 alebo srdečnej frekvencie, čo vám pomôže pri dlhšom výkone pre jedno nabitie.

SpO2
Merať hladinu kyslíku v krvi môžete pri vykonávaní akejkoľvek aktivity, kedykoľvek počas dňa

Vedecký monitoring spánku s HUAWEI TruSleepTM
S HUAWEI TruSleepTM 2.0 môžu hodinky vedecky sledovať a diagnostikovať 6 bežných problémov so spánkom a poskytovať návrhy na lepší odpočinok.
Počas spánku hodinky monitorujú srdcovú tepovú frekvenciu, analyzujú dýchanie a prideľujú skóre k celkovej kvalite spánku.

Bez stresu s HUAWEI TruRelaxTM
Vysoká pracovná záťaž a životný štýl vás môžu vystaviť tlaku. HUAWEI Watch GT 2 Pro založené na technológii TruRelaxTM ponúkajú celodenné monitorovanie stresu a nepretržite sa starajú o vaše zdravie.
Vďaka návrhom na dychové cvičenia môžete jednoduchšie odbúrať stres a regulovať náladu počas celého dňa.

Monitoring srdcovej činnosti s HUAWEI TruSeenTM
HUAWEI TruSeenTM presne monitoruje srdcovú tepovú frekvenciu a poskytuje upozornenia vo chvíľach, kedy sa frekvencia vymyká normálnym hodnotám počas trénovania alebo počas spánku.

Bezdrôtové nabíjanie
Výdrž batérie až 2 týždne zabezpečuje nepretržitý výkon pre efektívnu životnosť. Už počas piatich minút nabíjania vám hodinky zabezpečia dostatok energie na ďalších 10 hodín používania.
Poskytujú tiež reverzné nabíjanie z telefónu keď nemáte v dosahu nabíjačku.

Veľkorysé úložisko pre obľúbené skladby
Do hodiniek si viete uložiť až 500 skladieb a po napárovaní s bluetooth slúchadlami viete počúvať svoju obľúbenú hudbu aj počas cvičenia bez toho, aby ste mali pri sebe svoj telefón.

Telefonovanie pomocou hodiniek
Môžete prijímať, odmietať alebo stíšiť hovor pomocou hodiniek prostredníctvom bluetooth pripojenia s telefónom.

HUAWEI Share OneHop
Stačí mať hodinky položené na telefóne HAUWEI a jedným klepnutím zahájiť rýchly prenos fotografií. Po okamžitom spárovaní viete prispôsobovať napríklad ciferníky s vlastnými fotografiami. (niektoré funkcie budú doplnené v nasledujúcich aktualizáciách systému).

Vzdialené fotenie
Hodinky umožňujú spúšťať fotoaparát a fotiť telefónom aj na diaľku.


Technická špecifikácia
Displej
Velkost: 1.39""
Rozlíšenie: 454 x 454 px
Technológia: AMOLED
Always-On: áno
Velkost
Šírka remienka: 22 mm
Dlžka remienka: 14 - 21 cm
Rozmery tela: 46.7mm×46.7mm×11.4mm
Hmotnost: 52 g
Systém/Procesor
CPU: Kirin A1
Operacný systém: LiteOS
Pamät
Vnútorná pamät: 4 GB
Slot pre pamätovú kartu: Nie
RAM: 32 MB
Dáta
Bluetooth: 5.1, BLE, BR, EDR
GPS: Áno (Glonass, Galileo)
Mikrofon: Áno
Reproduktor: Áno
Senzor srdcového tepu: Áno, optický
Dalšie senzory:
akcelerometer
gyroskop
geomagnetický
senzor okolitého svetla
tlak vzduchu
kapacitný snímac
barometer
Monitoring športových aktivít:
Tracks and records workout data for various workouts
including Outdoor run, Indoor run, Outdoor walk, Indoor
walk, Outdoor cycle, Indoor cycle, Pool swim, Open water,
Climb, Hike, Trail run, Triathlon, Elliptical, Rower, and
Other.
Batéria
Výdrž: 14 dní priemerného využívania
30 dní využívania v šetrnom režime
30 hodín plného využívania so zapnutým GPS
Kapacita: 455 mAh
Zvýšená odolnost
Certifikácia: 5ATM (odporúcame sa vyhnút plávaniu ci potápaniu)
Ostatné
Reproduktor: áno
Mikrofón: áno
Kompatibilita: Android 5.0 a vyšší
iOS 9.0 a vyšší
Bezdrôtové nabíjanie
WRHU55025791
Product added to wishlist