• -15,54%
search

LG 43NANO75P

Smart televízor LG 43NANO75P v sivom prevedení s uhlopriečkou 43“ (108 cm), 4K Ultra HD rozlíšením (3840 × 2160) s približne 8 miliónmi pixelov, NanoCell LCD obrazovkou a vlastnou nanotechnológiou prinesie do vašej domácnosti živý a realistický obraz s čistými a presnými farbami zaobalený do minimalistického tela. Špecifikom je štvorjadrový procesor s podporou 4K či rozšírené možnosti umelej inteligencie AI ThinQ s prehľadným domovským zobrazením, ktoré vám uľahčia váš život v Smart domácnosti. Skutočný zážitok ako v kine s profesionálne podaným obrazom zabezpečí režim Filmmaker Mode či vlastná technológia dynamického rozsahu HDR 10 Pro.
EAN: 8806091462237
MPN:
Kód: 35055433
dostupnost:
Naša cena s DPH:
482,50 €
407,50 € Zľava 15,54%
Množstvo

4K rozlíšenie (ULTRA HD)

Nano color a Direct podsvietením

Procesor α5 4K

webOS SMART TV + HbbTV

Prepojenie s mobilom

LG ThinQ

Čisté farby v skutočnom rozlíšení 4K na televízore NanoCell TV sú ohromujúce. Televízor so skutočným rozlíšením 4K s približne 8 miliónmi pixelov prináša obraz, ktorý je viditeľne ostrejší a detailnejší v porovnaní so štandardným televízorom s rozlíšením HD. Skutočné rozlíšenie 4K na televízore NanoCell TV je podporované technológiou NanoCell a výsledkom je skutočný 4K zážitok, ktorý prekonáva medzinárodné štandardy.

Všetky farby sú krištáľovo čisté.

Televízor LG NanoCell TV využíva vlastnú nanotechnológiu, v rámci ktorej nanočastice vylepšujú farby, aplikuje sa filter a odstraňujú sa nedokonalosti z vlnových dĺžok RGB. To znamená, že na obrazovke sa budú zobrazovať len čisté a presné farby. Výsledkom je oveľa živší a realistickejší obraz, ktorý vdýchne život akémukoľvek obsahu.

Nano kino.

Výkon hodný veľkého plátna.

Televízor LG NanoCell TV s čistými farbami a množstvom najnovších zobrazovacích technológií prinesie atmosféru kina do vašej obývacej izby. Vylepšené rozlíšenie HDR, najnovšie technológie Dolby a filmový režim priamo z filmového štúdia sú zárukou zážitku skutočne ako v kine.

Všetky vaše obľúbené programy.

Získajte aplikáciu Apple TV a Netflix. Vyberte si spomedzi najnovších filmov, televíznych relácií, dokumentov a športových zápasov naživo, a to všetko na jednom mieste.Vízia režiséra ožíva na obrazovke.

Režim FILMMAKER MODE™ deaktivuje vyhladzovanie pohybu, pričom zachováva pôvodný pomer strán, farby a frekvenciu snímok. Vďaka tomu sa presne zachováva pôvodná vízia režiséra a vy si môžete film vychutnať tak, ako bol zamýšľaný.Spoločnosť LG vyvinula vlastnú technológiu dynamického rozsahu, HDR 10 Pro, ktorá upravuje jas a zdokonaľuje farby, odhaľuje aj tie najmenšie detaily a každej snímke dodáva realistickú podobu. Zároveň zdokonaľuje aj intenzitu bežného obsahu v rozlíšení HDR. Všetky vaše obľúbené filmy a relácie budú odteraz živšie a jasnejšie od začiatku až do konca.Od najtemnejších jaskýň až po rozjasnené nové svety – televízor LG NanoCell TV dodá všetkým hrám živé farby. Cloudové herné technológie a automatické upravovanie obrazu pre dosiahnutie maximálnej kvality sú zárukou nezabudnuteľných herných zážitkov.

Nastavenia na doposiaľ nevídanej úrovni.

Nová úroveň pre všetky vaše hry. Optimalizácia hier automaticky upraví nastavenia obrazu, optimalizuje grafické nastavenia a viditeľnosť pre lepší zážitok z hrania všetkých typov hier.

Neporaziteľná kombinácia.

Sloboda hrania. Spolupráca spoločnosti LG a výrobcu konzoly Xbox prináša hry novej generácie. Vyťažte zo svojej konzoly Xbox maximum vďaka neuveriteľnej kvalite obrazu a mimoriadne krátkym časom odozvy.

Hrajte na najvyššej úrovni.

Získate výhodu pred súpermi. Technológie ALLM a eARC spĺňajú najnovšie špecifikácie HDMI 2.1 a umožňujú zobrazovať rýchly pohyb vo vyššom rozlíšení a plynulé, synchronizované grafické prvky.Nano šport.

Špičkový výkon.

Televízory LG NanoCell TV prinášajú napínavé zážitky zo športových podujatí. Priestorový zvuk cez Bluetooth prenesie atmosféru zo štadióna až do vašej obývacej izby a športové upozornenia vám umožnia sledovať najnovšie výsledky svojich obľúbených mužstiev.Už nikdy nezmeškajte zápas svojho obľúbeného tímu.

Športové upozornenia vás budú informovať o zaujímavých okamihoch pred zápasom, počas neho aj po ňom. Už sa nemusíte báť, že vám ujdú dôležité výsledky vašich obľúbených tímov, keď sledujete iný obsah.Jednoznačná výhoda pre domáci tím.

Stačí bezdrôtovo pripojiť reproduktory cez Bluetooth a môžete si vychutnať skutočný zážitok z priestorového zvuku. Každá akcia bude znieť vernejšie a pôsobivejšie, a tak sa atmosféra rozhodujúceho zápasu prenesie aj do vašej obývacej izby.ZÁKLADNÉ ÚDAJE

Modelová rada 2021Smart TV Áno

Typ displeja NanoCellTyp podsvietenia Direct

Veľkosť obrazovky ( inch ) 43Veľkosť obrazovky (cm) 108

Formát obrazu 16:9Lokálne stmievanie Nie

Rozlíšenie 3840*2160Procesor Procesor α5 4K

DRUHY PRÍJMU SIGNÁLU

Pozemný (terestriálny) príjem signálu DVB-T2Káblový prijem TV signálu DVB-C

Satelitný prijem TV signálu DVB-S2HbbTV Áno

Príjem digitálnej TV Áno

OBRAZ

HDR10 Pro / Dolby Vision IQ / HLG Áno / Nie / ÁnoHFR / AI kontrola jasu Nie / Áno

HEVC (H.265 kodek) / VP9 / AV1 Áno / Áno / ÁnoVylepšenie rozlíšenia obrazu (Upscaler) 4K

Obnovovacia frekvencia panela TM100 (60 Hz)Rozšírený rozsah farieb Nano Color

Auto Low Latency Mode (ALLM) ÁnoG-Sync / FreeSync / VRR Nie / Nie / Nie

FILMMAKER MODE™ ÁnoAI obraz / AI zvuk Nie / Áno

ZVUK

Systém reproduktorov 2.0kHudobný výkon (Watt) 20 W

Dolby Atmos / Ultra Surround Nie / ÁnoBluetooth Surround Áno

Podpora bezdrôtových reproduktorov WiSA NieBezdrôtová zvuková synchronizácia Áno

Podporované zvukové kodeky AC4, AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-XLadenie zvuku jedným dotykom Áno

SIMPLINK (HDMI CEC) ÁnoeARC / ARC Áno / Áno

SMART TV

Internetový prehliadač ÁnoLG ThinQ Áno

Kompatibilita s aplikáciou LG ThinQ ÁnoLG Home Dashboard Áno

Operačný systém webOS Smart TV

SMART SHARE

Google Asistent Áno (dostupnosť podľa miesta a podmienok poskytovateľa)Amazon Alexa Áno (dostupnosť podľa miesta a podmienok poskytovateľa)

Apple AirPlay 2 ÁnoApple HomeKit Áno

Nahrávanie TV vysielania ÁnoRýchly prístup do aplikácií (Quick access) Áno

Pripojenie klávesnice, myši ÁnoPripojenie mobilného telefónu Áno

Bluetooth V5.0 Áno

SIEŤ

DLNA (Filmy / Fotografie / Hudba) ÁnoMiracast Áno

WiFi Áno

KONEKTORY

RF vstup 2Kompozitný vstup 0

Komponentný vstup 0Scart 0

Optický výstup 1LAN konektor 1

CI Slot 1HDMI 1.4 0

HDMI 2.0 3HDMI 2.1 0

USB 2Sluchátkový výstup / Line out 0

TV PRÍSLUŠENSTVO

Magický ovládač Áno (MR21)Štandardný ovládač Nie

ROZMERY A HMOTNOSŤ

Rozmery TV - balenie (Š x V x H) 1055x660x142 mmRozmery - TV bez stojana (Š x V x H) 967x564x57,7 mm

Rozmery - TV vrátane stojana (Š x V x H) 967x622x216 mmRozmery - TV stojan (Š x H) 801x216 mm

Hmotnosť (čistá / s obalom) 9,3 / 10,7 kgDržiak na stenu / VESA LSW240 / 200x200

SPOTREBA ELEKTRICKEJ ENERGIE(W)

Energetická trieda G (v rozsahu A až G)Pohotovostný režim 0,5 W

Spotreba energie (Zapnuté - továrenské nastavenie) 66 kWh / 1000 hSpotreba energie (Zapnuté - HDR) 86 kWh / 1000 h

35055433
Product added to wishlist